Σκόνη πρωτεΐνης 'Active' Unflavored με 30γρ extra πρωτεΐνης (1kg) Sunwarrior
Η πιο ολοκληρωμένη φυτική πρωτεΐνη της Sunwarrior για καθημερινή ενέργεια, αποκατάσταση και μυϊκή υποστήριξη. Με 30g πρωτεΐνης ανά δόση, BCAAs, προβιοτικά και φυτικά συστατικά αποκατάστασης, αποτελεί ιδανική επιλογή για αθλητές και active lifestyle.
Γιατί να το επιλέξεις
- 30g φυτικής πρωτεΐνης ανά δόση
- Με BCAAs και προβιοτικά
- Υποστηρίζει μυϊκή ανάπτυξη & αποκατάσταση
- Χωρίς γλουτένη, σόγια & γαλακτοκομικά
- Vegan και χωρίς προσθήκη ζάχαρης
Τρόπος κατανάλωσης
Αναμείξτε 2 scoops με 300ml νερό ή φυτικό ρόφημα. Ιδανικό μετά την προπόνηση ή μέσα στη μέρα για ενίσχυση της πρωτεϊνικής πρόσληψης.
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Χωρίς Λακτόζη | ✓ |
| Vegetarian | ✓ |
| Vegan | ✓ |
| Χωρίς προσθήκη Ζάχαρης | ✓ |
| Διατροφικός Πίνακας - Μέση Διατροφική Αξία /100g | |
| Ενέργεια | 386kcal(170kcal) |
| Λιπαρά | 9g (4g) |
| Εκ των οποίων κορεσμένα | 3,4g (1,5g) |
| Υδατάνθρακες | 11,36g (5g) |
| Εκ των οποίων σάκχαρα | 0g (0g) |
| Εδώδιμες (φυτικές) Ίνες | 6,8g (3g) |
| Πρωτεϊνη | 68g (30g) |
| Αλάτι | 2,09g (0.92g) |
Μείγμα φυτικών πρωτεϊνων: (αρακά*, καστανού ρυζιού*, κολοκυθόσπορου*), μείγμα βοτάνων: (χυμός ξινοκέρασου*, εκχύλισμα μάκα*, εκχύλισμα κουρκουμά*, εκχύλισμα μαύρου πιπεριού*), μείγμα μετάλλων: θαλάσσια μέταλλα* Aquamin, θαλασσινό αλάτι), μείγμα προβιοτικών & ενζύμων: (βρομελάινη, Bacillus subtilis, παπαΐνη), έλαιο MCT*, γάλα καρύδας (σκόνη)*, κόμμι γκουάρ*, .*βιολογικό συστατικό.
Περιέχει TREE NUTS (καρύδα).






















